Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Agresivní jednání ve školním prostředí představuje pro učitele mimořádně citlivou a emočně náročnou situaci. Řada učitelů je každodenně svědky agresivního jednání mezi žáky a v některých případech jsou sami terčem agresivního jednání (ze strany žáků, rodičů či kolegů). S každou takovou situací přichází otázky: Co mám dělat? Jak se mám zachovat?

Workshop Agresivita a asertivita je zaměřený na efektivní jednání v situacích, kdy se interakce začne vyznačovat zvýšenou mírou agresivity. Agresivita je dynamickou silou, která pokud je dobře zpracována, může být silou prospěšnou, v opačném případě přináší destrukci vztahů, motivace, cílů i potenciálu.

Účastníci se seznamují se zásadními principy práce s agresivitou přicházející jak z vnějšku, tak s agresivitou vlastní. Cílem workshopu je podpořit zdravé obrané mechanismy, které máme k dispozici pro adekvátní řešení situací zapříčiněných agresivním jednáním.

Seminář je určen všem, kteří absolvovali úvodní workshop Emoční sebeobrany pro učitele.

Kapacita semináře je omezená počtem 15 účastníků. Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři. Seminář je akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Časová dotace semináře je 8 vyučovacích hodin a je kompatibilní se šablonami.

Pro účast na semináři je třeba se registrovat nejpozději do 5. 11. 2018 prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Registrace na Workshop

  Základní informace

  Datum:
  19. 11. 2018
  Čas:
  09:00–16:00
  Cena:
  1200Kč

  Organizer

  Emoční sebeobrana
  Website:
  View Organizer Website

  Venue

  Kampus Hybernská
  Hybernská 4
  Praha, Česká republika
  + Google Map
  Website:
  View Venue Website