Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Povolání učitele patří mezi jedno z nejnáročnějších. Při výuce i plnění ostatních pracovních povinností nastávají každodenně situace, které se zásadním způsobem dotýkají naší emoční stránky. S pomocí principů emoční sebeobrany se naučíte účinně bránit v náročných chvílích, které učitelská profese přináší.

Cílem semináře je seznámit účastníky se způsoby, jak efektivně pracovat s vlastní emocionalitou i s emocionalitou ve třídě. Účastníci získají nástroje, jak bezpečně zpracovávat emoce vznikající v náročném prostředí v každodenních interakcích s kolegy, žáky i rodiči. Dále se naučí možnostem, jak s emocemi vědomě pracovat ve svůj prospěch a následně je využívat jako zdroj energie.

Skrze vědomou práci s vlastními emocemi získáte možnost vytvoření bezpečného prostředí pro další rozvoj vlastního potenciálu. Současně se jedná o dovednost, která významně přispívá k prevenci syndromu vyhoření.

Kapacita semináře je omezená počtem 12 účastníků. V ceně semináře je zahrnuté menší občerstvení (káva, čaj, sušenky). Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři. Seminář je akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP).

Pro účast na semináři je třeba se registrovat nejpozději do 26. 9. 2016 prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Leták ke stažení naleznete zde.

 

Registrace na Workshop

  Základní informace

  Datum:
  4. 10. 2016
  Čas:
  09:00–16:00
  Cena:
  1000Kč

  Organizer

  Emoční sebeobrana
  Website:
  View Organizer Website

  Venue

  Zelené centrum
  Bukovanského 1329/33
  Ostrava, Moravskoslezský Česká republika
  + Google Map