Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Bez dobře nastavených hranic se lidský život stává nesnesitelným. Všímavost k vlastním limitům a nastavování adekvátních hranic lidem v našem okolí patří mezi klíčové principy zdravého života.

Mnoho pedagogů vnímá školu jako prostředí, kde soustavně čelí různým tlakům a necítí se bezpečně a pohodlně. V mnoha situacích jsou žáky, rodiči i kolegy překračovány hranice, které člověka připravují o duševní stabilitu a na jejichž zvládání je třeba vynaložit značné možností energie, které se pak nedostává tam, kde je jí třeba.

Workshop Hranice a jejich udržování je zaměřený na vědomou práci s tématem hranic coby zdrojem vnitřního pocitu bezpečí, který je pro pedagogickou práci nesmírně důležitý. Schopnost dobře nastavit si hranice a vědomě s nimi pracovat je zásadní dovedností, která současně umožňuje zachovat se žáky, rodiči, či kolegy zdravý kontakt.

Seminář je určen všem, kteří již absolvovali úvodní workshop Emoční sebeobrany pro učitele.

Kapacita semináře je omezená počtem 15 účastníků. Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři. Seminář je akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Časová dotace semináře je 8 vyučovacích hodin a je kompatibilní se šablonami.

Pro účast na semináři je třeba se registrovat nejpozději do 22. 1. 2019 prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Registrace na Workshop

  Základní informace

  Datum:
  5. 2. 2019
  Čas:
  09:00–16:00

  Organizer

  Emoční sebeobrana
  Website:
  View Organizer Website

  Venue

  Kampus Hybernská
  Hybernská 4
  Praha, Česká republika
  + Google Map
  Website:
  View Venue Website