Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Agresivní jednání ve školním prostředí představuje pro učitele mimořádně citlivou a emočně náročnou situaci. Řada učitelů je každodenně svědky agresivního jednání mezi žáky a v některých případech jsou sami terčem agresivního jednání (ze strany žáků, rodičů či kolegů). S každou takovou situací přichází otázky: Co mám dělat? Jak se mám zachovat?

Workshop Agresivita a asertivita je zaměřený na efektivní jednání v situacích, kdy se interakce začne vyznačovat zvýšenou mírou agresivity. Agresivita je dynamickou silou, která pokud je dobře zpracována, může být silou prospěšnou, v opačném případě přináší destrukci vztahů, motivace, cílů i potenciálu.

Účastníci se seznamují se zásadními principy práce s agresivitou přicházející jak z vnějšku, tak s agresivitou vlastní. Cílem workshopu je podpořit zdravé obrané mechanismy, které máme k dispozici pro adekvátní řešení situací zapříčiněných agresivním jednáním.

Pro účast na semináři je třeba se registrovat nejpozději do 21. 10. 2016 prostřednictvím e-mailu info@emocnisebeobrana.cz.

Seminář je určen všem, kteří absolvovali úvodní workshop Emoční sebeobrany pro učitele.

Kapacita semináře je omezená počtem 12 účastníků. V ceně semináře je zahrnuté menší občerstvení (káva, čaj sušenky). Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři.

Seminář je akreditován MŠMT v rámci programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP)

Registrace na Workshop

  Základní informace

  Datum:
  3. 11. 2016
  Čas:
  09:00–16:00
  Cena:
  1000Kč

  Organizer

  Emoční sebeobrana
  Website:
  View Organizer Website

  Venue

  Rubikon centrum.
  Korunní 101, Praha 3
  Praha, Praha 130 00 Česká republika
  + Google Map
  Website:
  View Venue Website