Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Povolání učitele patří mezi jedno z nejnáročnějších. Při výuce i plnění ostatních pracovních povinností nastávají každodenně situace, které se zásadním způsobem dotýkají naší emoční stránky. S pomocí principů emoční sebeobrany se naučíte účinně bránit v náročných chvílích, které učitelská profese přináší.

Cílem semináře je seznámit účastníky se způsoby, jak efektivně pracovat s vlastní emocionalitou i s emocionalitou ve třídě. Účastníci získají nástroje, jak bezpečně zpracovávat emoce vznikající v náročném prostředí v každodenních interakcích s kolegy, žáky i rodiči. Dále se naučí možnostem, jak s emocemi vědomě pracovat ve svůj prospěch a následně je využívat jako zdroj energie.

Skrze vědomou práci s vlastními emocemi získáte možnost vytvoření bezpečného prostředí pro další rozvoj vlastního potenciálu. Současně se jedná o dovednost, která významně přispívá k prevenci syndromu vyhoření.

Kapacita semináře je omezená počtem 12 účastníků. V ceně semináře je zahrnuté menší občerstvení (káva, čaj, sušenky). Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři. Seminář je akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP).

Pro účast na semináři je třeba se registrovat nejpozději do 8. 6. 2016 prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Zde si můžete stáhnut leták s podrobnostmi.

Registrace na Workshop

  Základní informace

  Datum:
  15. 6. 2016
  Čas:
  10:00–17:00
  Cena:
  1000Kč

  Organizer

  Emoční sebeobrana
  Website:
  View Organizer Website

  Venue

  Pedagogická fakulta Masarykovy Univerzity v Brně
  Poříčí 31
  Brno, Česká republika
  + Google Map