Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Workshop  je zaměřený na somatický aspekt prožívání emocí. Tělo je pro zvládání emočně náročných situací cenným nástrojem a klíčem, který může člověka podpořit. Často se však  setkáváme i se situacemi, kdy nás tělo zradí (ztráta hlasu, úbytek energie, strnutí, ztráta koncentrace a racionálního uvažování).

Cílem workshopu je přivést pozornost účastníků k fyzickým projevům emocí, posílení vědomé všímavosti k fyzickými projevům a zlepšení práce s hlasem, který psychickým stavem přímo ovlivňován.

Seminář je určen všem, kteří již absolvovali úvodní workshop Emoční sebeobrany pro učitele.

Kapacita semináře je omezená počtem 15 účastníků. Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři. Seminář je akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Časová dotace semináře je 8 vyučovacích hodin a je kompatibilní se šablonami.

Pro účast na semináři je třeba registrovat se s dostatečným předstihem prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

(POZOR!!! Aktuálně řešíme problém s přihlašovacím formulářem. Pokud by Vám přihlášení nefungovalo, pošlete prosím požadavek na registraci mailem na naší adresu info@emocnisebeobrana.cz. Děkujeme za pochopení a doufáme, že formulář opravíme, co nejdříve).

Registrace na Workshop

  Základní informace

  Datum:
  18. 11. 2019
  Čas:
  09:00–16:00
  Cena:
  1200Kč

  Organizer

  Institut emoční sebeobrany
  Phone:
  +420774966977
  Email:
  Website:
  View Organizer Website

  Venue

  Kampus Hybernská
  Hybernská 4
  Praha, Česká republika
  + Google Map
  Website:
  View Venue Website