Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Bez dobře nastavených hranic se lidský život stává nesnesitelným. Všímavost k vlastním limitům a nastavování adekvátních hranic lidem v našem okolí patří mezi klíčové principy zdravého života.

Mnoho pedagogů vnímá školu jako prostředí, kde soustavně čelí různým tlakům a necítí se bezpečně a pohodlně. V mnoha situacích jsou žáky, rodiči i kolegy překračovány hranice, které člověka připravují o duševní stabilitu a na jejichž zvládání je třeba vynaložit značné možností energie, které se pak nedostává tam, kde je jí třeba.

Workshop Hranice a jejich udržování je zaměřený na vědomou práci s tématem hranic coby zdrojem vnitřního pocitu bezpečí, který je pro pedagogickou práci nesmírně důležitý. Schopnost dobře nastavit si hranice a vědomě s nimi pracovat je zásadní dovedností, která současně umožňuje zachovat se žáky, rodiči, či kolegy zdravý kontakt.

Pro účast na semináři je třeba se registrovat nejpozději do 6. 5. 2016 prostřednictvím e-mailu info@emocnisebeobrana.cz.

Seminář je určen všem, kteří absolvovali úvodní workshop Emoční sebeobrany pro učitele.

Kapacita semináře je omezená počtem 12 účastníků. V ceně semináře je zahrnuté menší občerstvení (káva, čaj sušenky). Účastníci získají osvědčení o účasti na semináři.

Seminář je akreditován MŠMT v rámci programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP)

Registrace na Workshop

  Základní informace

  Datum:
  12. 10. 2016
  Čas:
  09:00–16:00
  Cena:
  1000Kč

  Organizer

  Emoční sebeobrana
  Website:
  View Organizer Website

  Venue

  Rubikon centrum.
  Korunní 101, Praha 3
  Praha, Praha 130 00 Česká republika
  + Google Map
  Website:
  View Venue Website